DOPRAVA ZDARMA při objednávce nad 299 Kč!! :-)

Druhy "plexiskel" a fólie 3/3

1)Tvrzené nano flexi sklo

Screenshot_18

Jde o alternativu klasického tvrzeného skla, který ochrání Váš telefon téměř stejně. Výhodou flexi skla je jeho pružnost, takže Vám po pádu nepraskne. Je také tenčí a na telefonu tak působí kompaktněji. Nevýhodou je naopak jeho menší tvrdost a i přes nano povrchovou úpravu pro vyhlazení menších vrypů a škrábanců se po nějakém čase používání začnou na nano flexi skle objevovat škrábance. Také je třeba počítat s s tím, že je sklo určeno pro rovnou část displeje a nepokrývá tak okraje, kde jsou dnešní telefony mírně zaoblené.

2) Celoplošné Nano flexi sklo

Jde o obdobu předešlého nano flexi skla s rozdílem, že tento druh skla pokrývá větší část displeje telefonu a částečně reflektuje zaoblení displeje. Po pádu telefonu nepraskne, ale je měkčí nežli sklo a proto se v něm časem vytvoří oděrky a rýhy.

3) Hydrogel fólie

Hydrogel fólie je nejtenčí možnou ochranou bariérou mezi vnějším světem a displejem Vašeho telefonu. Tato fólie je určena pro zákazníky, kteří se neobávají poškození telefonu v důsledku pádů, ale i přesto nechtějí mít poškrábaný displej. Fólie je opatřena dvěma nebo třemi aplikačními částmi, kdy se k vyhlazení použije přiložená vyhlazovací destička (tu je možné nahradit kreditní kartou).  Díky těmto vrstvám je maximálně eliminován vznik nežádoucích bublin.

 

4) Další fólie

V naší nabídce je možné nalézt i další typy fólií (značkové nebo neznačkové).