DOPRAVA ZDARMA při objednávce nad 299 Kč!! :-)

Vyberte si ten správný kryt či obal pro váš telefon

Telefonní kryty a obaly představují zásadní doplněk pro každý smartphone, chrání totiž před poškrábáním, nárazy či jiným poškozením. Díky široké škále designů a funkcí je však výběr toho správného krytu či obalu pro váš telefon mnohdy náročným úkolem. V tomto článku vám představíme různé typy krytů a obalů na telefony, které náš internetový obchod nabízí, a pomůžeme vám rozhodnout, který z nich bude pro vás ten nejlepší.

  1. Jednoduché silikonové či TPU kryty

Jednoduché silikonové či TPU kryty představují lehkou a cenově dostupnou variantu ochrany vašeho telefonu. Tyto kryty jsou vyrobeny z měkkého, pružného materiálu, který chrání telefon před poškrábáním a nárazy. Silikonové a TPU kryty jsou k dispozici v mnoha barvách a designech, což vám umožní přizpůsobit vzhled telefonu podle vašeho vkusu.

43794-2

  1. Tvrdé plastové kryty

Tvrdé plastové kryty nabízí podobný stupeň ochrany jako silikonové či TPU kryty. Jsou vyrobeny z tvrdého plastu, díky kterému nemění tvar a jsou pevné, tím je možné tento typ krytu vyrobit velice tence, aby nezvětšoval samotný přístroj. Tvrdé plastové kryty jsou k dispozici v různých barvách a u nás tyto kryty naleznete pod názvem "Matný Thin kryt". Jde o minimalistický kryt, který je příjemný do ruky, díky pogumovanému nástřiku krytu.

41734

  1. Pouzdra a peněženkové obaly

PU pouzdra a peněženkové obaly kombinují ochranu telefonu s funkcí úložného prostoru pro kreditní karty, peníze doklady, nebo funkci stojánku. Tyto obaly jsou vyráběny z z různých materiálů, jako umělá kůže, textílie, semiš nebo třeba celoplast a často disponují magnetickým uzávěrem. Pouzdra a peněženkové obaly přidávají vašemu telefonu nádech elegance a praktičnosti.

Stálicemi pouzder v našem eshopu jsou: 

PU kožená pouzdra

Magnetická flipová pouzdra

Clear view pouzdra

Senstivie pouzdra

View pouzdra z ekokůže

Dux Ducis skin X pouzdra

 

  1. Odolné kryty a obaly

Odolné kryty a obaly jsou určeny pro ty, kteří potřebují maximální ochranu pro svůj telefon. Tyto kryty jsou navrženy tak, aby odolaly extrémním podmínkám, jako jsou pády z výšky, nárazy, prach nebo voda. Odolné kryty a obaly často obsahují kombinaci tvrdého plastu, pryže, silikonu a dalších materiálů, které zajišťují optimální ochranu. Tyto kryty mohou být větší a těžší než ostatní typy, ale za to poskytují klid při používání telefonu v náročných situacích.

V našem eshopu naleznete tyto kryt přím ov kategoriích konkrétních modelů telefonů, nebonejčatěji pod názvy:

Armor

Antishock

Camshield

Outdoor

50112

 

Závěr

Při výběru správného krytu či obalu pro váš telefon je důležité zohlednit vaše individuální potřeby a preference. Zvažte, jakou úroveň ochrany potřebujete, jaký styl vám vyhovuje a zda chcete nějaké další funkce, jako je úložný prostor, funkce stojánku, integrovaný magnet pro magnetický držák atp...

Náš internetový obchod nabízí širokou škálu krytů obalů a pouzder na telefony, které uspokojí potřeby každého uživatele. Nezáleží na tom, zda hledáte jednoduchý silikonový kryt, elegantní pouzdro nebo odolný kryt pro extrémní podmínky, u nás si určitě vyberete. Prozkoumejte naši bohatou nabídku krytů a obalů, které udrží váš telefon chráněný a stylový.